Zestawy toaletowe

Dawniej obowiązkowy element sypialni. Porcelanowe zestawy toaletowe pełniły funkcję praktyczną, przy czym stanowiły ozdobę i świadczyły o statusie materialnym. Dziś te same porcelanowe zestawy zyskały nowe życie.

Oryginalne misy, pojemniki na szczotki, mydło, puzdra, dzbany są niebanalną ozdobą. Świetnie współgrają z rustykalnymi dodatkami. Jeśli jesteś zwolennikiem sielskiej atmosfery w domu, chciałbyś zaaranżować sypialnię w stylu rustykalnym, to warto rozejrzeć się za rustykalnymi dodatkami. Zestaw toaletowy z porcelany, z klasycznym motywem kwiatowym, bez wątpienia przywodzi na myśl klimat spokojnej i szczęśliwej wsi. Czego chcieć więcej w pomieszczeniu, w którym powinniśmy odpoczywać i odcinać się od trudów współczesnego świata?

Dodatki, niby drobne przedmioty, a swoim charakterem kreują nastrój pomieszczenia. Dom jest miejscem, w którym szczególnie powinniśmy dbać o to, by był przyjemny dla naszych oczu, a w konsekwencji – duszy.

Porcelanowy zestaw toaletowy idealnie odnajdzie się także w rustykalnej łazience. Warto pamiętać, że urządzając wnętrza w stylu rustykalnym – bez znaczenia czy mówimy o sypialni, czy łazience – zazwyczaj rezygnujemy z bogato zdobionych mebli, na rzecz dekoracji. Dlatego dodatki do domu w tym przypadku odgrywają kluczową rolę.

W naszym asortymencie posiadamy produkty, które z pewnością wpiszą się w rustykalne pomieszczenia. Oferujemy porcelanowy zestaw toaletowy Bohemia, z Czechosłowackiej porcelany, który bez wątpienia nada oryginalności wnętrzu.


  • Zestaw toaletowy Bohemia 2
    Sygnatura Dalovice (Dallwitz) 1920 - 1945 r. Czechosłowacka porcelana w...

    650,00 zł