talarze i patery

Bez względu na to, czy urządzasz wystawne przyjęcie, czy w gronie najbliższych celebrujesz ważną okazję, czy po prostu spożywasz codzienny posiłek. Istotne jest, by z klasą podać do stołu. Serwowaniu wymyślnych potraw służą specjalne naczynia, lecz jest pewien kanon, pewna podstawa zastawy stołowej, która przyda Ci się bez względu na okazję! Jemy także oczami! Dlatego warto zaopatrzyć się w najbardziej klasyczne i uniwersalne naczynia do serwowania.

Nie wyobrażam sobie zastawionego stołu bez pięknego półmiska, patery, talerzy, czy mis, miseczek. Dzięki odpowiednim naczyniom na stole zapanuje porządek, a serwowane potrawy prezentować się będą smacznie i elegancko.

W ofercie naszego sklepu posiadamy cały wachlarz naczyń porcelanowych do serwowania. Znajdzie się u nas: piękna patera, patera na stopie, tortownica, serwer – niezwykle istotne przy podawaniu ciast, ciastek, babeczek i innych słodkości. Jeśli poszukujesz czegoś, do podawania sałatek, prezentacji owoców, idealnie sprawdzi się w tej roli oryginalna porcelanowa misa.

Wyobraźmy sobie, że podano do stołu! Zaserwowano przekąski, dania i słodycze. Brakuje jeszcze jednego, kluczowego elementu, dzięki któremu obecni przy stole będą mogli cieszyć się posiłkiem. Brakuje talerzy, i tu także śpieszymy z pomocą. Posiadamy bogaty wybór talerzy porcelanowych. Znajdziecie tu talerze obiadowe, talerze deserowe, talerze głębokie, a nawet oryginalne talerze dekoracyjne. Przejrzyj naszą ofertę, a z pewnością dopasujesz talerze do posiadanej zastawy. Zwieńczeniem pięknie nakrytego stołu, stanie się ku zdziwieniu gości, nieco już zapomniana Żardiniera, której użyć możemy choćby do wykonania dekoracji z żywych kwiatów. Możliwości jest sporo, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

Posiadamy naczynia takich producentów jak: Villeroy&Boch, Rosenthal, Limoges, Schumann, Vista Allegre, Heinrich, Royal Cepenhagen, Jaeger, Tirschenreuth, Reichenbach,  Edelstein, Hutschenreuther, Hertel Jacob.


Strona 1 Od 4
Strona 1 Od 4