Serwis porcelanowy

Na wyposażeniu każdej jadalni króluje ona – zastawa stołowa, inaczej zwana – serwis porcelanowy. Naczynia te wiele mówią o ich właścicielu. Jeśli jesteś zwolennikiem minimalizmu, do gustu przypadnie Ci z pewnością biała zastawa obiadowa. Jeśli drzemie w Tobie dusza romantyka, najprawdopodobniej wpadnie Ci w oko zastawa stołowa w kwiaty. Serwis porcelanowy, to nie tylko talerze, wazy, sosjerki czy półmiski, to towarzysz wspólnych posiłków, naoczny świadek tworzącej się historii.

W naszym asortymencie znajdziesz porcelanowe serwisy obiadowe, a także porcelanowe serwisy do kawy. Znajdziesz tu zestawy naczyń utrzymane w różnej stylistyce, kolorystyce, o różnym przeznaczeniu. Posiadamy zastawy stołowe na: 5, 6, 10, 11, 12 osób, a także urocze serwisy dla dwojga. Każdy dobierze tu coś dla siebie i każdy może dokompletować już posiadane zestawy naczyń.

Elegancka zastawa stołowa, obok walorów użytkowych, posiada zdecydowanie większe znaczenie. Stanowi ozdobę domu, stołu, a tym samym sprawia, że serwowane za jej pomocą dania, czy napoje, nabierają bardziej wykwintnego charakteru.

Ekskluzywna zastawa stołowa to także dobry pomysł na prezent! Elegancka zastawa idealnie nada się np. na prezent ślubny. Porcelana, z racji swojej wytrzymałości, a także dzięki ponadczasowemu charakterowi, będzie cieszyć obdarowanych przez długie lata swoim blaskiem i klasą.

Nasz asortyment jest starannie selekcjonowany i dobierany przez miłośników porcelany, tak by zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.