Zestawy deserowe

Porcelanowe talerze deserowe są niezbędne podczas rodzinnych podwieczorków, uroczystych przyjęć, czy popołudniowej kawy. Idealnie sprawdzają się do serwowania ciasta w towarzystwie lodów czy owoców. Warto dobrać talerzyki deserowe tak, aby komponowały się z resztą zastawy. Szczególnie istotne, by pasowały do serwisu kawowego, w towarzystwie którego zazwyczaj serwowane jest ciasto. Przy wyborze talerzy deserowych należy mieć na uwadze kolorystykę, styl, zdobienia i kształt posiadanych już: filiżanek porcelanowych, dzbanka do kawy, herbaty, patery, cukiernicy i mlecznika. Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z kolekcjonowaniem porcelany i tworzeniem swojego unikatowego zestawu zastawy stołowej, to mamy wiele możliwości wyboru spośród oferowanych modeli talerzy.

W naszym asortymencie posiadamy talerze deserowe utrzymane w zróżnicowanej stylistyce, dlatego z pewnością dobierzesz tu takie, które idealnie skomponują się z Twoją zastawą stołową. Porcelanowe talerze deserowe z misternymi zdobieniami, z motywami kwiatowymi, czy dojrzałymi owocami, przywodzą na myśl chwile beztroski, niczym niewymuszonego szczęścia – wszystkiego tego, co najsłodsze i rozkoszne – niczym podwieczorek ?. Warto podarować swojej rodzinie, czy przyjaciołom nieco słodyczy, okraszonej sielskim klimatem.

Posiadamy talerze deserowe światowej sławy producentów porcelany np: Schumann Arzberg, Limoges, Zsolnay, Jaeger, Edelstein, Baudour, Victoria, Schlaggenwald, Lindner i innych. Sprawdź naszą ofertę i uczyń swoją zastawę kompletną.