Puzdra i bomboniery

Organizując przyjęcie, czy dekorując dom na święta zdarzyło Ci się zastanowić, jak w elegancki sposób przechowywać ciastka, cukierki, czekoladki? Dawniej do przechowywania drobnych słodkości używano pięknych, porcelanowych bombonier. Warto przyjrzeć się bliżej tym uroczym porcelanowym naczyniom, bo oprócz ich praktycznego przeznaczenia, to także niebanalna ozdoba naszej jadalni, salonu, czy kuchni. Porcelanowa bomboniera idealnie wpisze się, zarówno w odświętną porcelanową zastawę stołową, jak i w bardziej codzienny komplet naczyń.

Porcelanowe zdobne pojemniki z pokrywkami, to nie tylko bomboniery. To także – nieco już zapomniane – puzderka. Puzdro idealnie nada się do przechowywania drobnych przedmiotów. Puzderko porcelanowe świetnie sprawdzi się jako elegancka szkatułka na biżuterię. Wytworna porcelana, oryginalne zdobnictwo i charakter, nadadzą szyku np. damskiej toaletce.

Puzderka i bomboniery, dzięki swojemu niecodziennemu i eleganckiemu charakterowi, to idealny pomysł na prezent. Z oryginalnego puzderka, bez wątpienia ucieszy się każda miłośniczka pięknych przedmiotów, dlatego to doskonały pomysł na prezent dla mamy, czy dziewczyny. Poszukujesz prezentu na urodziny, walentynki, albo rocznicę ślubu? Sprawdź, może znajdziesz tu coś, co choć w pewnym stopniu odzwierciedli Twoje uczucia.

W naszym asortymencie posiadamy puzdra i bomboniery takich producentów jak: Limoges, Edelstein, Thomas, Mangani, Reichenbach, Waldershof, Aplico, Weimar Turyngia, Hutschenreuther, Hochst, FH Porzellan i wiele innych. Bogaty wybór, kształtów, kolorów, czy rodzaju zdobień, gwarantuje, że znajdziesz tu wymarzony prezent dla siebie, lub przedmiot pasujący do preferencji, czy wystroju wnętrz obdarowywanego.


 • Bomboniera Mangani
  Bomboniera na stopie wykonana we włoskiej manufakturze Mangani znanej z...

  899,00 zł 


 • Puzdro Paryż
  Puzdro wyprodukowane z porcelany w kolorze białym pokrytej kolorem biskupim....

  245,00 zł 


 • Puzdro Kakiemon
  Puzdro sygnowane, wykonane z białej porcelany. Pojemnik ręcznie dekorowany...

  120,00 zł 


 • Puzdro Limoges
  Sygnatura Camille Tharaud od 1920 r. Biała, francuska porcelana. Na pokrywce...

  280,00 zł 


 • Puzdro FH Porzellan
  Biała, niemiecka porcelana ręcznie zdobiona pięknymi motywami kwiatowymi i...

  280,00 zł 


 • Puzdro Paulhat Limoges
  Sygnatura 1908 - 1919 r. Ręczna malatura sygnowana przez malarza J. Ponty...

  180,00 zł 


 • Puzdro Hochst
  Sygnatura Hesja od 1965 r. Niemiecka porcelana w kolorze białym. Zdobiona...

  80,00 zł 


 • Puzdro Limoges
  Sygnatura Gerard Dufraisseix & Abbot 1900-1953 r. Francuska porcelana w...

  180,00 zł 


 • Bomboniera Hutschenreuther
  Bomboniera porcelana w kolorze białym dekorowana motywami kwiatowymi. Obrzeża...

  160,00 zł