Waza

Okazji do spotkań z najbliższymi jest wiele. Warto zadbać, aby każde z nich okraszone zostało wyjątkową oprawą. Aromatyczna i gorąca zupa wita przybyłych. Istotne, by zrobić dobre pierwsze wrażenie. Na stół w pierwszej kolejności trafia zupa. Podana w pięknej porcelanowej wazie z pewnością zachwyci gości. Waza obiadowa, nie tylko doskonale prezentuje się na stole, ale także jest bardzo praktyczna. Zapewne niejednokrotnie borykaliście się z serwowaniem talerzy pełnych gorącej zupy. Posiłek podany w wazie rozwiązuje ten problem, a goście mogą sami, wedle uznania nakładać jedzenie. Dodatkowo, wazy wyposażone w praktyczną pokrywkę utrzymują optymalną temperaturę.

W naszym asortymencie znajdziecie wazy odmienne od tych oferowanych przez sklepy sieciowe. Jeśli szukacie eleganckiej porcelany, a wysłużona waza do zupy ikea nie pasuje do kompletu posiadanego serwisu, to trafiliście idealnie! Posiadamy zarówno minimalistyczne, subtelnie zdobione białe wazy, które pasować będą do większości naczyń, jak również te bardziej zdobne, wytworne i eleganckie. Miłośnicy porcelany Villeroy&Boch, Limoges, czy bawarskiej porcelany Sylvia Platinum, nie będą rozczarowani!

Wazy porcelanowe można kupić w serwisie, lub wedle potrzeby dokupić do posiadanego już kompletu zastawy stołowej. Bogata oferta gwarantuje możliwość doboru idealnego naczynia.  Przy wyborze porcelanowej wazy, zwróć uwagę, aby wybrać tę, która będzie tworzyć spójnie stylistyczną całość z resztą zastawy obiadowej.