Pozostałe

Nie bez przyczyny porcelana od wieków jest bardzo pożądanym materiałem i to głównie ona zdobi nasze stoły. Na tle innych, porcelana wyróżnia się swoją odpornością na uszkodzenia, wysoką nieprzepuszczalnością. Porcelana to niezwykle trwały i elegancki materiał. Porcelanowe ozdoby i przedmioty użytku codziennego nadają eleganckiego charakteru. Znajdziecie tu przedmioty o różnym przeznaczeniu: od typowo użytkowych, po te o dekoracyjnym charakterze.

W naszym asortymencie posiadamy sosjerki porcelanowe, popielniczki, lampiony, koszyki porcelanowe i inne. Jak widać przekrój jest ogromny, jednak jest pewien mianownik wspólny. To, co łączy te przedmioty, to wysoka jakość, wykonanie z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Oferowane przez nas produkty są dziełem światowych producentów porcelany, takich jak: Limoges, KPM Berlin, Bayreut, Rosenthal, Wien Augarten, Villeroy&Boch. Szczególną uwagę zwracają misternie zdobione, szlachetnie prezentujące się produkty Limoges. Nie sposób nie zwrócić uwagi na piękne popielnice, które oprócz pierwotnego przeznaczenia, mogą pełnić także inne funkcje. Oryginalne porcelanowe popielnice to świetny pomysł na prezent dla mężczyzny – taty, męża.

Zróżnicowany charakter oferowanych przez nas naczyń i dodatków do domu, daje możliwość doboru brakujących elementów do posiadanego już kompletu zastawy stołowej- waz, kabaretów, talerzy, półmisków oraz dekoracji - figurek porcelanowych, świeczników, czy puzder. Wystarczy odrobina fantazji i można stworzyć niebanalny zestaw zastawy stołowej i w prosty sposób przearanżować swoje wnętrze.